A Travellerspoint blog

Arvatavasti viimane sissekanne

Tere meie kallid kaasaelajad!

Mõtlesin, et peaks kirjutama viimase blogi sissekande ära enne, kui kodu poole hakkame liikuma..mis pole ju üldse enam kaugel! Juba 5 päeva pärast lõpetame me töö puuvilla tehases ning liigume kullarannikule (Gold Coast) ning vahelduseks natuke puhkame - shoppamist ju saab puhkamiseks nimetada? :) Ma just ükspäev mõtlesin, et me oleme terve see aasta töödanud kohtades, kus tööpäevad on olnud 10-12 tundi ja tööd rüganud oleme rohkem kui 7 päeva nädalas jutti..5 päeva tööl ja 8 tundi päevas..tooo easy!! Ja kui nüüd päris aus olla siis on üsna kopp ees ka pidevast rügamisest..tahaks lihtsalt olla ja puhata natuke. Praegune töökoht on ka nii ja naa.. raha on väga hea, elukoha tingimused on elatavad, levi on väga halb ja töökaaslased hmmmm..vahest on nad täielikud tropid(vinguvad ja laisklevad) aga siis teine hetk on, et oi nii ägedad töökaaslased, vaata, et kõige muhedamad ja mõnusamad, kes meil kunagi on olnud.. minu lemmikuks on austraallane Stevie, kes tuli Brisbane lähedalt kodust paariks kuuks siia raha teenima ja tema sõnul on see esimene kord, kui keegi on tema boss..ehk siis ta on terve elu ajanud oma väikseid ärisid ja otsakesi..ning peab ütlema, et ta on väga asjalik..ta andis iiripoistele kavala idee, kidas jääda austraalia illegaalselt aga samas täiesti legaalselt..ja ma usun, et see tema idee isegi toimiks:) Mulle jäi aga arusaamatuks, et miks ta ginni tööle tuli..ta põhimõtteliselt on miljonär ehk paarkümmend aastat tagasi ostis ta paarikümne tuhande eest endale lobudikust maja brisbanei ookeani äärde, mis nüüd on aga üks hinnatuimaid kohti ning maalapi ja maja väärtus on üle miljoni dollari..pluss on tal maja gold coastil ja syndey lähedal, mida rendib üliõpilastele välja..käskis mul ja aivol otsida ka eestis mingi üüber ilus koht/maja mille saaks praegu leivahinnaga ning 10-20 aasta pärast oleme rikkad...:)) kahjuks eestis vist väga ei toimiks see..??Steviest võiks veel pikalt laialt kirjutada, sest tõesti ta on asjalik ning väga hea südamega..ja ta lapsed on armsad nagu väiksed rosinakesed ja naine..väuuuu..
Aga te ausõna ei kujuta ette ka, kui õnnelikud me oleme, et me saame kodu! Ma ei tea kas on see teie suvi, mis paneb teid eriti igatsema või oleme lihtsalt ikka memmekad?:)) Aga mitte mingil juhul ma ei kahetse, et võtsin õe nõu kuulda ja just valisin sihtkohaks Austraalia..oleks ma au pairiks(lapsehoidjaks) inglismaale või ameerika läinud, siis ma oleks vist esimese lennuga tagasi põrutanud aga kõige kurvem on see, et ma poleks kohanud härra Rebast ehk Aivot..minu armas reisukaaslane ju siiski! Ma usun, et ma ei valeta kui ma ütlen, et Austraalia on MEIE PARIM kogemus siiani..oleme õppinud tundma paremini iseennast , teineteist ..saanud inglise keele paremaks, näinud imeilusaid kohti, kohanud toredaid ja mitte väga toredaid inimesi..oehhh ja elu siin on nagu lill (loodus on ilus, kliima on parem, inimesed sõbralikumad, pappi saab rügamise eest rohkem) aga noh kõige parem on ju ikka seal , kus on lähedased ja sõbrad! Ja ega Eestis on pole ka üldse halb : ei ole kogu aeg palav..saab lumememme teha talvel, kelgutada ning toituda tervislikult! Siin on see tervislikult toitumine peaaegu, et võimatu..isegi , kui toitud ainult puuviljadest, sest need on täis kemikaale ning õunad on mingi vahaga nii läikima löödud, et sealt näeb iseenda peegelpilti kah:))Eestis on hea..lähed nopid sügisel vanaema aiast/ostad turult ussitanud ja "koledaid" õunu ning tead, et ei söö sisse mingeid hirmsaid kemikaale:) Vot! Ja Eesti vist väga ei impordita kala Hiinast`? Ma sattusin lugema artiklit , et sügavkülmast ostetud kala, mis on pakitud hiinas( kuskile parile väikselt trükitud) , siis pmst sööd sisse ...jama..see artikkel oli nii jube, et Aivoga igakord kui poes käime, siis vaatame, et see jumala eest hiinast jms pole toodud:D:D

Aivo noomis, et ega see ei ole meie viimane postitus siin blogis aga mina pole nii kindel..aitäh kõigile , kes kaasa elasid ja kõigile, kes meid ikka koju ootavad! Varsti näeme!

Reelika ja Aivo

Posted by austraalia 01:53

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint