A Travellerspoint blog

Collymongle cotton gin ehk meie pärapõrgu elu

Oleme saanud nii mõnegi kaebekirja, et kuhu kurat me kadunud oleme..meie kallid kodused ja kaasaelajad..me oleme täiesti elus, terved ja ikka tööinimesed! Levi siin on endiselt väga halb..internetis(ehk facebookis) käime me ikka iga õhtu, et üle kaeda , mis te huvitavat postitanud olete aga no ei ole jaksu , et pikemalt olla..kui siis ainult vabadel päevadel. Ja niii väga tahaks emmede, isside, õdede, vendade , õelaste ja sõbrannade/sõprade häält kuulda aga meie levi siin nii hea pole, et saaks skypida ja helistamisega on ka kehvad lood. Aga tõesti kõigest natukene veel ja tuleme ära kodu:)
Meil siin midagi ülipõnevat pole juhtunud, v.a kaks tulekahju kahel järjestikul päeval tööl. Üleüldse oli see üks väga kehva nädal- mitmel päeval oli midagi suuremat katki, et meid saadeti varem koju või lõime aega surnuks koristades, mis meile ikka üldse ei meeldi..ma ei tea, ma võin kodu koristada aga mingit tolmu ja saasta kokku pühkimine jms lõbu eriti ei paku..kohe üldse mitte tegelikult, sest aeg venib siis nagu tatt. Esimene tulekahju oli natukene väiksem..mingis pressimasinas, mis pressis paar tossavat balei(ehk valget kuubikut), mis ajasid iga megalt tossu ja haisesid mega jubedalt. Teisel päeval oli natukene tõsisem tulekahju..üks iiripoiss Tom nägi, kuidas põlev puuvilla tükike lindil oli ja liikus puhastusmasinatesse..tema reaktsioon oli, et jooksis bossidele ütlema kuigi ta oleks pidanud mingit punast nööri tõmbama, mis oleks lindi peatanud ja ta oleks siis saandu selle põleva tükikese ära võtta..aga õnneks bossid ei olnud üldse vihased:)see põlev tükike lendas puhastusmasinatesse, kus kõik puuvill hakkas hõõguma ja lahtise tulega põlema..ma alguses vaatasin, et miks kõik jooksevad nagu segased ringi pead laiali aga kui nägin voolikuid , siis jooksin ka enda ipodiga kohale ja klõpsutasin salaja paar pilti:D:D aga ütleme nii, et tagajärgi polnud üldse tore koristada pluss see meeletu vinguhais..tund aega enda vahetuse lõppu saime jälle tööle hakata ning tegime näod, et me rügasime jubedalt tööd teha:D Tegelt teised on rääkinud, et päevanevahetus on palju raskem, sest kui midagi läheb katki vms siis hakatakse koristama jne ja oht on, et saadetakse kodu aga öinevahetus lihtsalt passib ja ootab, mis ka tegelikult kerge pole. Igatahes kuulsin kõlakaid, et meil käis külas tööohtuse inspektor, kes koostas raporti, et meie tehas on igati kehvas seisus..sellepärast on siiani ka nädalas vähemalt korra olnud suurem seisak..ka koosolekul juhataja mainis, et liiga palju raha läheb uutele juppidele jne..aga noh ega me eriti ei saa midagi teha, et miski katki ei läheks. Võrreldes ühe tehasega , kus me tegime iseendale tuuri, kui tööd veel otsimas, siis meie oma on tõesti vana ja väike. Loodetavasti juuli keskpaiguni ikka tööd jagub:D
Töökaaslastest ka .. enamus neist on väga toredad aga on vanderselle, kes ainult vinguvad ja sajatavad teisi(ehk siis seljataga sajatavad omakorda meid:D) õnneks leidub töökaaslasi, kes peavad sama naljakaks seda pidevat vingumist/klatsimist/teineteise mahategemist kui meie..Enim nalja pakub meile üks kutt, kes on pikk ja turske ning näeb välja nagu karumõmmi..oi, kui ta vihale läheb, siis ikka kohe täiega..ükskord läks suhteliselt tühise asja peale nii närvi, et lõi metallukse jalaga lahti ja läks välja röökima: „FUCK ME, FUCK MY MOTHER, FUCK EVERYBODY AAAAAAAAAAAAHHHHHH“ ehk siis „Pepusse kõik“ ning ükskord närvas jälle , mis hirmus ja ma korra naersin aga isegi mitte tema üle ja siis ta küsis, et ja mis sulle üldse nalja siin pakub?? Mul oli , et eee sorri, et elan , mida ma talle loomulikult ei öelnud:D Aaah teate, meil siin nii kirju seltskond, et igapäev saab ikka kellegi üle naetuke naerda:)
Aga mis ma ikka puterdan. Saladuskatte all mainin, et arvatavasti oleme juba enne augustit kodus mõlemad! Igatseme teid kõiki ju meeletult..

Seniks aga ilusat suve! Meil on siin külmmmmmmmmm!!

Picture_004.jpgPicture_013.jpgPicture_009.jpgPicture_006.jpgPicture_007.jpg

Posted by austraalia 03:55

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint